Convocatòria Selecció Catalana Cadet 2019
Per la present es convoca a tots els esportistes INCLOSOS AL LLISTAT ADJUNT per la concentració del proper dissabte 25 de maig a Granollers de la Selecció Catalana Cadet.
Per la present es convoca a tots els esportistes interessats del llistat de la convocatòria per participar a la selecció catalana en categoria CADET. Els interessats han de complir els següents requisits:
· Estar federat com a jugador en algun club de la Federació Catalana de Futbol Americà i haver nascut al 2002, 2003, 2004 o 2005, i disposar de la fitxa federativa, amb la corresponent assegurança en vigor, sense cap tipus de baixa mèdica ni sanció federativa pendent.
· Estar disposat i tenir disponibilitat per participar el 8 DE JUNY a un Torneig a la localitat francesa de Montpellier amb el següent programa:
- Concentració Dissabte 25 de maig de 10:00 a 14:00h. a les Pistes d'Atletisme de Granollers
- Concentració definitiva (els jugadors que determini el staff després de la primera concentració) per el Dissabte 1 de juny de 10:00 a 14:00H. a les Pistes d'Atletisme de Granollers.
- Desplaçament en autocar a França el dissabte 8 de juny per disputar el partit.
- IMPRESCINDIBLE disposar per el dia 8 de juny de Targeta Sanitària Europea en vigor (qui no tingui o la tingui caducada i vulgui optar a ser seleccionat recomanem sol·licitar-la ja, és gratuïta, però pot trigar 2 setmanes) i passaport en vigor (o DNI i autorització paterna de la policia per sortir d’Espanya) així com la documentació de la FCFA emplenada pels tutors (s’entregarà als seleccionats el 25 de maig a Granollers)
- Tots aquells jugadors que tinguin la intenció de participar-hi, estiguin al llistat i compleixin els requisits anteriors s’hauran de personar el primer entrenament a:
Pistes d'Atletisme de Granollers
Dissabte 25 maig 2019 Registre: De 9:45 a 10:00hores.
Entrenament: De 10:00 a 14:00h.
Assistència amb proteccions i Equip de Joc complet.
Els QB tenen que portar la seva pilota.
IMPORTANT:
Aquells jugadors que es trobin interessats però que per causes de força major no puguin assistir el proper 25 de maig tindran que comunicar-lo per mail a la FCFA ( Aquesta adreça electrònica s'està protegint contra robots de correu brossa. Necessites JavaScript habilitat per veure-la. ) abans del dia 23 de maig.
LLISTA DE CONVOCATS:
CLUB | NOM I COGNOM |
BOCS | PAU SÁNCHEZ PALAU |
BOCS | DANI GÓMEZ MARTÍ |
BOCS | MARTINA GRAUPERA I PUENTE |
BOCS | ABEL GONZÁLEZ PEDRAGOSA |
BOCS | ABEL GONZÁLEZ MORENO |
BOCS | OUMAR TANDIAN |
BOCS | DANIEL SAN ANTONIO I OLIVERA |
BOCS | PAU JOYAS I FORNAGUERA |
BOCS | VICTOR CONDE CASILLA |
BOCS | ADRIAN CONDE CASILLAS |
BOCS | ÀLVAR ALIAGA I MAGRIÑÀ |
BOCS | SEKHOU DIABY |
BUFALS | DANIEL RODRÍGUEZ FERNÁNDEZ-SANTACRUZ |
BUFALS | MIGUEL SEDÓ LAMARCA |
BUFALS | PAU RALUY RULL |
BUFALS | SERGI VAUGHAN ROYUELA |
BUFALS | VICTOR RAMON PENA |
BUFALS | GERARD FRANCH JORBA |
BUFALS | JOEL JIMENEZ LÓPEZ |
BUFALS | LUCAS MIRA COMESAÑA |
BUFALS | PAU PUERTA VELAZCO |
BUFALS | NEREA ARROYO PÉREZ |
BUFALS | MARTÍN GARRIGA ZAMORA |
DRACS | XAVIER ORTIZ CRESPO |
DRACS | EZEQUIEL PIZARRO LUJON |
DRACS | POL CORPS MATA |
DRACS | DAVID CEREZO CABELLO |
DRACS | BRAHIAN PAUL OVIEDO PAREDES |
DRACS | FERRÀN GARCÍA VELA |
DRACS | CARLA SÁNCHEZ MARCO |
DRACS | ALEX CEREZO CABELLO |
DRACS | DAVID MARTINEZ RIVERO |
DRACS | DAKOTA GAZQUEZ HUERTAS |
DRACS | MARC VALERO CALDÉS |
DRACS | ANGEL GARCÍA MONTILLA |
DRACS | ENORA MARTIN CELMA |
DUCS | MARIO VÁZQUEZ OJEDA |
DUCS | NEUS PAGÉS DEIG |
DUCS | ALEX ROSSELL GARRIDO |
DUCS | IKER LLAMAS RUIZ |
DUCS | BERNABE MARTIN BARBERO |
DUCS | MARC SOLÀ DELGADO |
DUCS | VICTOR MARTÍNEZ MARTÍN |
DUCS | HUGO MARTÍNEZ MARTÍN |
DUCS | MANUR ULUSOY PIJOAN |
DUCS | IAN IZQUIERDO CAMINO |
DUCS | GUILLEM MACH POYATOS |
DUCS | MARC MARTÍNEZ FRANQUESA |
DUCS | RUBÉN DIEGO GALLE |
DUCS | FRANZ VELA GARCÍA |
EAGLES | ÀNGEL MARCO SIÓ |
EAGLES | PAU CANTÓ MONTFORT |
EAGLES | JORDI CÁMARA HERNÁNDEZ |
EAGLES | IVERSON RODRÍGUEZ ROMERO |
EAGLES | AARON VIA JOYA |
EAGLES | FÉLIX MORENO PIZARRO |
EAGLES | KEVIN ADRIÁN TIPÁN LÓPEZ |
EAGLES | ALEX CUADRADO GARRIDO |
EAGLES | EDUARD MOYA CASTAÑO |
EAGLES | ALEX DÍAZ OLIVELLA |
FENIX | MARIO PÉREZ ALONSO |
FENIX | ARNAU BRUNET I PI |
FENIX | ORIOL ZAYAS GOMIS |
FENIX | RUBÉN BELTRAN CEPEDA |
FENIX | JOAN LÓPEZ MONREAL |
FENIX | POL CONTRERAS BARBA |
FENIX | JON MUÑOZ MADUEÑO |
FENIX | PEDRO MONTIEL GALÁN |
FENIX | HUGO CASTRO MARTÍNEZ |
FENIX | MARC GUERRERO LÓPEZ |
FENIX | ALBERT GARCIA PINO |
FENIX | ALEX CÁNOVAS FERNÁNDEZ |
FENIX | POL REY ALONSO |
FENIX | POL VALVERDE RODRÍGUEZ |
FENIX | MARC VALVERDE RODRÍGUEZ |
IMPERIALS | JESUA LOZANO BERMUDEZ |
IMPERIALS | ALBERT TORRENTS BEL |
IMPERIALS | VICTOR HOMS MATEU |
IMPERIALS | PEDRO JOSÉ UBEDA AGUILA |
IMPERIALS | MARIO GARCÍA DEL CASTILLO |
IMPERIALS | XAVIER ESCOLÀ YAYA |
IMPERIALS | JOHN EDER TOBAR MINA |
IMPERIALS | ALAN PANDURO EL GHALI |
IMPERIALS | FRANCISCO OCAÑA BERMUSELL |
IMPERIALS | PAU TOMAS JOANPERE |
IMPERIALS | VICTOR ORTIZ MORENO |
IMPERIALS | ANDREU ROMERO MARQUET |
IMPERIALS | JOEL CABRE CEPERO |
PAGESOS | XAVIER GÓMEZ CADENA |
PAGESOS | ALEX BAGUÉ FERNÁNDEZ |
PAGESOS | HEITOR GONZÁLEZ TELLO |
PAGESOS | PAU DEL CASTILLO SABATÉ |
PAGESOS | KIRUBEL RIERA DE LOS SANTOS |
PAGESOS | IKER TORRELLES MARTÍNEZ |
PAGESOS | JOAN PÉREZ CHECA |
PAGESOS | DAVID MONTAÑA VILALTA |
PAGESOS | MARC SEIJAS MARTÍNEZ |
PAGESOS | ALVARO CANALS TOBARUELA |
PAGESOS | PEP LLEIR PEREA OLIVER |
PAGESOS | ALEXANDER CASIMIRO CAYARI |
PAGESOS | ALEX SORRIBAS BONEL |
PAGESOS | ENRIC VALLE SANZ |
PAGESOS | JUDIT GIL OLMO |
PAGESOS | SEGI PERALTA MARTÍNEZ |
PAGESOS | POL TAFITASOA ISERN CASAS |
PIONERS | PAUL MORILLA JUAN |
PIONERS | VICTOR SORT RUBIO |
PIONERS | IKER GONZÁLEZ MARTÍNEZ |
PIONERS | JOSÉ GARCÍA LÓPEZ |
PIONERS | VICTOR LOZANO PULIDO |
PIONERS | YILVIS FERRERAS BRIOSO |
PIONERS | ADRIÁN MORENO CABALLERO |
PIONERS | BRAYAN COLOME CARBONELL |
PIONERS | JORGE ANDRÉS ARELLANO ALVARADO |
PIONERS | OSCAR PUNTOS MORENO |
PIONERS | UNAI NOVA LEON |
PIONERS | JHAMEL ADRIAN FUNES ZAVALA |
PIONERS | DANIEL ENRIQUE PALMA IBAÑEZ |
REDS | ALEX GONZÁLEZ BURON |
REDS | DANIEL COLOMER CIRERA |
REDS | ARNAU MARTÍNEZ BELDA |
REDS | PAU MASSOT BADOSA |
REDS | ARNAU GALAN GIMENEZ |
REDS | EMMA SAEZ GARCÍA |
REDS | JAVIER MORALES LAILLA |
REDS | CARLOS SALMERÓN PASCUAL |
REDS | ALEJANDRO MARTÍNEZ SERRANO |
REDS | DILAN MARTÍN MAYORGA |
REDS | POL SÁNCHO CAPEL |
REDS | MARC GALVEZ BASTERRETXEA |
REDS | MIGUEL A. SILLERO MORENO |
REDS | PAU MASJOAN I VALLÉS |
REDS | IZAN GARCÍA GARCÍA |
REDS | PAU JORNET TORTOLA |
ROOKIES | KEVIN DELGADO ROS |
ROOKIES | ADAI RESINA GARAY |
ROOKIES | MUNYANG DARBOE |
ROOKIES | ALEX PACHECO GARCÍA |
ROOKIES | ERIC GRACIA ZAPATA |
ROOKIES | DAVID BAÑOS GUTIERREZ |
ROOKIES | ADRIAN MARTÍNEZ VERBON |
ROOKIES | ERIK FIGUEROA HERNÁNDEZ |
ROOKIES | ROGER GUINOT CLIMENT |
ROOKIES | NICOLAS MIGUEL SAEZ |
ROOKIES | FABRICIO ROCHA |
ROOKIES | ARNAU OCHOA VICENTE |
ROOKIES | HELDER MARTÍNEZ BALLESTEROS |
ROOKIES | XAVIER RODRÍGUEZ GARCÍA |
ROOKIES | AHMED AKACHOUR |