Articles
Llista de convocats Selecció Cadet
El staff de la selecció ha fet públic EL LLISTAT dels jugadors convocats de cara al proper entrenament per preparar el partit a França del proper 8 de juny. La llista, de 60 esportistes, treballarà el proper dissabte a Granollers, i de la mateixa sortiran els 45 seleccionats per viatjar a Montpellier.
Per la present es convoca a tots els esportistes del llistat de la convocatòria per participar a la concentració definitiva a:
Pistes d'Atletisme de Granollers
Dissabte 1 juny 2019 Registre: De 9:45 a 10:00hores.
Entrenament: De 10:00 a 14:00h.
Assistència amb proteccions i Equip de Joc complet.
Els QB tenen que portar la seva pilota.
LLISTA DE CONVOCATS:
CLUB | NOM I COGNOM |
EAGLES | AARON VIA JOYA |
ROOKIES | ADAI RESINA GARAY |
ROOKIES | ADRIAN MARTÍNEZ VERBON |
PIONERS | ADRIÁN MORENO CABALLERO |
ROOKIES | AHMED AKACHOUR |
IMPERIALS | ALBERT TORRENTS BEL |
REDS | ALEJANDRO MARTÍNEZ SERRANO |
PAGESOS | ALEX BAGUÉ FERNÁNDEZ |
DRACS | ALEX CEREZO CABELLO |
ROOKIES | ALEX PACHECO GARCÍA |
DUCS | ALEX ROSSELL GARRIDO |
BOCS | ÀLVAR ALIAGA I MAGRIÑÀ |
PAGESOS | ALVARO CANALS TOBARUELA |
REDS | ARNAU GALAN GIMENEZ |
REDS | ARNAU MARTÍNEZ BELDA |
PIONERS | BRAYAN COLOME CARBONELL |
BOCS | DANI GÓMEZ MARTÍ |
REDS | DANIEL COLOMER CIRERA |
DRACS | DAVID CEREZO CABELLO |
REDS | DILAN MARTÍN MAYORGA |
DRACS | ENORA MARTIN CELMA |
DRACS | FERRÀN GARCÍA VELA |
PAGESOS | HEITOR GONZÁLEZ TELLO |
DUCS | HUGO MARTÍNEZ MARTÍN |
DUCS | IKER LLAMAS RUIZ |
PIONERS | JHAMEL ADRIAN FUNES ZAVALA |
FENIX | JOAN LÓPEZ MONREAL |
PAGESOS | JOAN PÉREZ CHECA |
IMPERIALS | JOEL CABRE CEPERO |
BUFALS | JOEL JIMENEZ LÓPEZ |
IMPERIALS | JOHN EDER TOBAR MINA |
PIONERS | JORGE ANDRÉS ARELLANO ALVARADO |
PAGESOS | JUDIT GIL OLMO |
EAGLES | KEVIN ADRIÁN TIPÁN LÓPEZ |
ROOKIES | KEVIN DELGADO ROS |
PAGESOS | KIRUBEL RIERA DE LOS SANTOS |
REDS | MARC GALVEZ BASTERRETXEA |
IMPERIALS | MARIO GARCÍA DEL CASTILLO |
FENIX | MARIO PÉREZ ALONSO |
DUCS | MARIO VÁZQUEZ OJEDA |
REDS | MIGUEL A. SILLERO MORENO |
ROOKIES | MUNYANG DARBOE |
FENIX | NAHUEL REY ALONSO |
FENIX | ORIOL ZAYAS GOMIS |
PIONERS | OSCAR PUNTOS MORENO |
BOCS | OUMAR TANDIAN |
EAGLES | PAU CANTÓ MONTFORT |
BOCS | PAU JOYAS I FORNAGUERA |
REDS | PAU MASSOT BADOSA |
BUFALS | PAU RALUY RULL |
BOCS | PAU SÁNCHEZ PALAU |
IMPERIALS | PAU TOMAS JOANPERE |
PIONERS | PAUL MORILLA JUAN |
IMPERIALS | PEDRO JOSÉ UBEDA AGUILA |
REDS | POL SÁNCHO CAPEL |
FENIX | RUBÉN BELTRAN CEPEDA |
BOCS | SEKHOU DIABY |
IMPERIALS | VICTOR ORTIZ MORENO |
IMPERIALS | XAVIER ESCOLÀ YAYA |
DRACS | XAVIER ORTIZ CRESPO |